foliopaki

Foliopaki z nadrukiem- jak przydają się w promocji marki

Foliopaki z indywidualnym nadrukiem to opakowania najwygodniejsze, najbardziej ekonomiczne o  bardzo szerokim zastosowaniu. Służą przede wszystkim do pakowania produktów do wysyłki, a także dokumentów jako koperty kurierskie. Foliopak z  logo świetnie sprawdza się w branży e-commerce, w przypadku prowadzenia  sklepu internetowego są wręcz artykułem nieodzownym, to najprostszy, najszybszy sposób pakowania, a jednocześnie narzędzie o ogromnym znaczeniu marketingowym.

Foliopaki z nadrukiem

Jedną z zalet foliopaków kurierskich z nadrukiem jest ich wysoka wytrzymałość, są świetnym zabezpieczeniem przesyłanych produktów. doskonale sprawdzają się jako opakowanie przesyłek a także mogą służyć do przechowywania dokumentów. Foliopaki z nadrukiem zapewniają bezpieczną przesyłkę różnego rodzaju towarów, gwarantując bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów oraz dyskrecję. Można w nich przesyłać nawet pieniądze czy ważne dokumenty, foliopak jest bowiem wodoodporny, więc nawet taka przesyłka będzie tu całkowicie bezpieczna.

Foliopaki z nadrukiem wykonane są z grubej nieprzezroczystej folii, chroniącej przesyłkę również przed wzrokiem niepowołanych osób. Wykonane są z folii, która jest z jednej strony biała, z drugiej czarna. Można umieścić na nich dowolny nadruk może to być Twoje logo, dane teleadresowe, slogan reklamowy. 

Foliopaki w sklepie internetowym

Foliopaki z nadrukiem mają bardzo duże zastosowanie. Wykorzystywane są przede wszystkim do pakowania produktów w sklepach on-line.  Żaden właściciel sklepu internetowego nie wyobraża sobie działalności beż korzystania z foliopaków. Oprócz zastosowania praktycznego, polegającego na szybkim, łatwym i bezpiecznym pakowaniu mają również bardzo duże znaczenie jako nośnik reklamy, dyskretny ale bardzo skuteczny, a jednocześnie niedrogi. Przesyłka zapakowana w foliopak z nadrukiem wygląda estetycznie i profesjonalnie, co zawsze stwarza pozytywne wrażenie na kliencie. Wizerunek Twojej firmy utrwala w oczach klienta, nadruk, jaki umieszczasz na foliopakach zapada klientowi w pamięć. Foliopak z Twoim indywidualnym nadrukiem jest narzędziem reklamowym, którego nie sposób przecenić.

Foliopaki z nadrukiem, dzięki dobremu zabezpieczeniu stanowią doskonałe opakowanie, w którym można przesłać ważne dokumenty. To również idealny produkt do pakowania i przesyłania różnych produktów, bez względu na ich wielkość. Zamknięcie foliopaka z nadrukiem skonstruowane jest w ten sposób, że uniemożliwia otworzenie go bez użycia nożyczek, dlatego ich użycie gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki. Chronią wysyłane produkty przed zniszczeniem, zalaniem, itp. Folia o grubości 50 mikronów nie rwie się, nie ulega uszkodzeniom. Przesyłka zapakowana w foliopak z nadrukiem nie ulega zniszczeniu, sam foliopak, który wykonany jest z grubej, odpornej na uszkodzenia torby, co sprawia, że przesyłka dociera na miejsce nie tylko nieuszkodzona, ale nadal estetycznie zapakowana, co zawsze jest pozytywnie odbierane przez klientów. Foliopaki z nadrukiem są zazwyczaj traktowane jako osobne opakowanie, ale też stosuje się foliopaki z nadrukiem jako dodatkowe opakowanie do kartonów w celu zabezpieczenia paczki przed uszkodzeniami, np. przed wilgocią, a dzięki nadrukowi zwiększa się estetyka paczki. Dodatkowo Twój nadruk na foliopaku wzmacnia wizerunek Twojej firmy w oczach klienta i bardzo pozytywnie utrwala wizerunek Twojej firmy.

Każdy foliopak z nadrukiem wyposażony jest w dwa paski klejące. Jeden służy do zamykania wysyłanej przesyłki, drugi jest dla klienta w przypadku ewentualnego zwrotu. W ten sposób foliopak może być używany więcej niż jeden raz, co ma niebagatelne znaczenie dla osób dbających o ekologię.

Ekonomiczne rozwiązanie

Foliopaki z nadrukiem wykonane są z niezwykle wytrzymałej folii LDPE, która doskonale chroni zapakowany towar, Dzięki ,temu, że folia z wewnętrznej strony jest czarna, foliopak jest całkowicie nieprzeźroczysty, co chroni  jego zawartość przed nieupoważnionym wzrokiem. Foliopak z nadrukiem zapewnia pełną dyskrecję przesyłki. Jest to produkt łatwy w użytkowaniu, unikamy żmudnego pakowania i oklejania kartonów, bardzo ekonomiczny, dzięki nadrukowi podnosi rozpoznawalność firmy. Producent foliopaków z nadrukiem zapewnia duży wybór rozmiarów , a także szeroką gamę kolorystyczną jeśli chodzi o nadruk. Foliopaki z nadrukiem są również wariantem ekonomicznym, jeśli chodzi o pakowanie przesyłek, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo przesyłki.

Spersonalizowany nadruk podnosi prestiż oraz rozpoznawalność firmy. Jeśli działasz w branży e-commerce, foliopak z nadrukiem to produkt bez którego nie istniejesz. Na foliopaku możemy umieścić dowolny nadruk, Zazwyczaj jest to logo Twojej firmy, często dane teleadresowe, zwłaszcza adres strony internetowej. Możemy dodać również jakiś slogan reklamowy, tekst, który rzuci się klientowi w oczy i sprawi, że Twoja firma zapadnie mu w pamięć. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, jak ważny jest w branży e-commerce jest marketing, a foliopak z nadrukiem jest idealnym wprost narzędziem marketingowym o dużej sile oddziaływania. Jest to forma reklamy nienachalnej, a jednocześnie bardzo taniej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *