baner protape taśmy z nadrukiem
-
taśmy papierowe

Taśmy
papierowe
typu kraft

Taśma papierowa

z nadrukiem logo to świetne rozwiązanie stosowane przez przedsiębiorców działających w branży e-commerce chcących podkreślić swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Wykonujemy taśmy papierowe z nadrukiem o najlepszej jakości, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i siłą klejenia.

Nasze taśmy papierowe

nadają się do zabezpieczaniu przesyłek, a dodatkowo dbają o nasze naturalne środowisko. Nasza taśma papierowa z nadrukiem, to idealny i przyjazny środowisku sposób pakowania wysyłek. Papierowe taśmy samoprzylepne z nadrukiem to bardzo ciekawe rozwiązanie, które bardzo poprawia wizerunek firmy i przedstawią ją jako proEKO.

Przygotowując dla Państwa nadruki

na taśmach w postaci logo firmy, claimu reklamowego lub znaków ostrzegawczych na taśmach papierowych z nadrukiem przekształcamy naszą taśmę kraft w prawdziwe medium reklamowe o znaczącym zasięgu - dodając dodaną wartość w postaci dobrej reklamy i pewności że klient zapamięta identyfikację wizualną czy logo naszej firmy.​ Ten sposób promocji idealnie sprawdzi się w każdej firmie.

Taśmy papierowe typu (KRAFT)

wyposażone są w warstwę klejącą, która bazuje na kleju naturalnym (klej SOLVENT). Taśmy kraft pozbawione są niebezpiecznych i szkodliwych dla środowiska składników. Ekologiczna taśma papierowa z nadrukiem wykonana jest z surowców przyjaznych dla środowiska naturalnego i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i brązowej.

Papierowe taśmy klejące to wszechstronne produkty, które znajdują zastosowanie zarówno w biznesie, jak i w gospodarstwach domowych. Nadruk na taśmach samoprzylepnych może służyć oznakowaniu opakowania lub informowaniu o delikatnej zawartości. Taśmy pakowe wytwarzane są na różnych podłożach z zastosowaniem rozmaitych nośników klejących. Wysokiej jakości taśma z nadrukiem własnym jest gwarancją bezpiecznego transportu paczek. Jej właściwości sprawiają, że przesyłka nie ulegnie rozszczelnieniu i dotrze w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Taśmy z własnym nadrukiem to produkty wyjątkowo trwałe. Mocny klej i duża siła wiążąca z podłożem sprawiają, że taśma nie odkleja się, a zawartość paczki jest odpowiednio chroniona. Odporność taśm pakowych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne daje nadawcy przesyłki pewność, że nie zostanie ona otwarta w trakcie przewożenia lub magazynowania.

Estetyka paczki w branży e-commerce ma ogromne znaczenie. Papierowe taśmy klejące z własnym nadrukiem są niezbędnym wyposażeniem firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową. Stanowią doskonały nośnik treści, stając się jednocześnie narzędziem marketingowym. Oklejenie kartonu taśmą z własnym nadrukiem pomaga zwiększyć zasięg marki i dotrzeć z przekazem do większej ilości klientów. Zabezpieczenie przesyłki taśmą pakową z nadrukiem indywidualnym odzwierciedla profesjonalne podejście firmy do ochrony wysyłanych produktów, a tym samym do odbiorcy przesyłki. To jednak nie wszystko. Papierowe taśmy klejące z własnym nadrukiem ułatwiają zabezpieczenie przesyłki i jej zawartości na czas transportu, a także podczas jej przechowywania. Ich funkcja nie ogranicza się jednak wyłącznie do ochrony zawartości paczki. Magazynowanie towarów wymaga niejednokrotnie szybkiej identyfikacji opakowania. Taśmy z własnym nadrukiem ułatwiają odnalezienie konkretnej paczki czy towaru, co znacznie wpływa na ergonomię pracy.

Papierowa taśma klejąca z własnym nadrukiem umożliwia personalizację przesyłki, a w rezultacie standardowe opakowanie kartonowe nabiera wyjątkowego, indywidualnego charakteru. Na papierowe taśmy klejące można nadrukować logo firmy, hasło reklamowe i inne, istotne dla odbiorcy komunikaty. Nadruk może więc odgrywać ogromną rolę w budowaniu świadomości marki. To niezwykle istotne, gdyż prowadzenie działalności gospodarczej w dzisiejszych czasach wiąże się z dbaniem o wizerunek marki. Dzięki temu możliwe jest zdobycie zaufania klientów, a to pozwoli generować dodatkowe zyski. Wykorzystywanie takich materiałów promocyjnych nie tylko pozwala firmie zaistnieć, ale również zdobyć zaufanie odbiorców. Tak zabezpieczona paczka sprawia, że nazwa marki pozostaje w pamięci klienta. Papierowe taśmy klejące nadrukiem to efektowny, a zarazem prosty sposób prezentacji odbiorcom identyfikacji wizualnej firmy.

Do produkcji papierowej taśmy klejącej stosuje się papier typu Kraft, który pochodzi z recyklingu i co ważne, sama taśma również jest biodegradowalna. Lepiszczem taśm tego typu jest kauczuk naturalny, dzięki czemu taśma świetnie wiążą się z podłożem. Ponadto taśmy klejące papierowe wykazują wysoką wytrzymałość – są odporne na niskie temperatury (zachowują swoje właściwości od -20℃ do 60℃) i można je stosować w kontakcie z produktami spożywczymi. Co istotne, na papierowej taśmie klejącej możemy pisać, np. flamastrami czy długopisem. Dzięki temu świetnie się sprawdzają w środowisku magazynowym, gdzie istnieje konieczność dodawania informacji na opakowaniu w trakcie pracy. Poza tym zaletą taśm papierowych klejących jest to, iż można je odrywać ręcznie, co usprawnia pakowanie i rozpakowywanie kartonów i innych pojemników.