Taśmy papierowe z nadrukiem

Ekologiczne taśmy kraft dla Twojego biznesu

Najwyższej jakości taśmy papierowe taśmy kraft taśmy eko ekologiczne taśmy

Taśma papierowa ( PAPIER KRAFT ) z nadrukiem logo to świetne rozwiązanie stosowane przez przedsiębiorców działających w branży e-commerce chcących podkreślić swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Wykonujemy taśmy papierowe z nadrukiem o najlepszej jakości, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i siłą klejenia.

Nasze taśmy papierowe nadają się do zabezpieczaniu przesyłek, a dodatkowo dbają o nasze naturalne środowisko. Nasza taśma papierowa z nadrukiem, to idealny i przyjazny środowisku sposób pakowania wysyłek. Papierowe taśmy samoprzylepne z nadrukiem to bardzo ciekawe rozwiązanie, które poprawia wizerunek firmy i przedstawią ją jako proEKO.

Przygotowując dla Państwa nadruki na taśmach w postaci logo firmy, claimu reklamowego lub znaków ostrzegawczych na taśmach papierowych z nadrukiem przekształcamy naszą taśmę kraft w prawdziwe medium reklamowe o znaczącym zasięgu - dodając dodaną wartość w postaci dobrej reklamy i pewności że klient zapamięta identyfikację wizualną czy logo naszej firmy.​ Ten sposób promocji idealnie sprawdzi się w każdej firmie.

Taśmy papierowe z nadrukiem typu (KRAFT) wyposażone są w warstwę klejącą, która bazuje na kauczuku syntetycznym (klej HOTMELT) lub naturalnym (klej SOLVENT). Taśmy kraft pozbawione są niebezpiecznych i szkodliwych dla środowiska składników. Ekologiczna taśma papierowa z nadrukiem wykonana jest z surowców przyjaznych dla środowiska naturalnego i występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i brązowej (na klejach HOTMELT oraz SOLVENT).

Ekologiczne taśmy papierowe (KRAFT) z nadrukiem to idealna forma marketingu twojej firmy. Nadruk logotypu firmy lub hasła reklamowego poprawi rozpoznawalności firmy. Dodatkowo taśma papierowa z logo (TYPU KRAFT) przyciągnie wielu nowych klientów, którym zależy na ochronie środowiska. Papierowa taśma pakowa z nadrukiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem i stała się standardowym wyposażeniem sklepów on-line, biur oraz magazynów. Poradzi sobie w pakowaniu kartonów o różnej masie i rozmiarze, zaklejaniu kopert i małych paczek oraz znakowaniu towarów. Wybór jest zatem oczywisty Taśmy papierowe z nadrukiem oraz taśmy kraft to produkt na miarę naszych czasów, ekologiczny a zarazem idelnie spełniający swoją rolę.

solidne, mocne klejenie
Taśma papierowa
na kleju SOLVENT

Klej SOLVENT wykazuje się ogromna siłą klejenia, która z upływem czasu staje się jeszcze mocniejsza. Jest to produkt odporny na niskie i wysokie temperatury – po zaklejeniu zachowuje swoje właściwości w przedziale od -20°C do +60°C. Dostępny jest w wersji białej i brązowej, minimalny nakład to już 36 szt. Nadruki do 3 kolorów (PALETA PANTONE SOLID COATED).

mocna siła klejenia
Taśma papierowa
na kleju HOTMELT

Klej HOTMELT charakteryzuje bardzo ogromna początkowa moc klejenia, dzięki czemu zapewnia mocne połączenie już od pierwszych chwil od zaklejenia. Ponadto po zaklejeniu taśmy pakowe z nadrukiem na kleju HOTMELT są odporne na niskie i wysokie temperatury – swoje cechy zachowują w przedziale od -10°C do +50°C. Taśmy papierowe z klejem HOTMELT występują w wersji białej i brązowej, minimalny nakład to 540 szt. Nadruki do 8 kolorów (PALETA PANTONE SOLID COATED) a nawet nadruki fotorealistyczne (CMYK).

Wskazówki do stosowania naszej taśmy papierowej taśmy kraft ekologicznej taśmy

Wskazówki dotyczące stosowania naszej taśmy:

  • Taśmy papierowe z nadrukiem powinne być przechowywane w suchych pomieszczeniach, w oryginalnych kartonach
  • Taśma kraft powinna być naklejana w temperaturze powyżej +8 °C,
  • Taśma papierowa powinna być przyklejona na powierzchniach czystych i suchych
  • Mocne przyciśnięcie taśmy ekologicznej kraft do klejonej powierzchni zwiększa przyczepności taśmy do podłoża.
  • Do otwierania kartonów w których zapakowane są taśmy nie wolno używać ostrych narzędzi, nawet minimalne nacięcie krawędzi taśmy jest główną przyczyną pękania taśmy kraft

Taśma klejąca papierowa – jakie są jej mocne strony?

Taśma pakowa papierowa wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim jest ona dobrym wyborem, jeśli zależy nam na środowisko naturalnym, a jednocześnie chcemy skutecznie promować swój biznes. To rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne, które sprawdzi się w przypadku różnych zakładów produkcyjnych, a także przemysłowych. Taśmy papierowe z nadrukiem są uniwersalne, wytrzymałe przy dużych obciążeniach, a przy tym nie przepuszczają nadmiernej dawki światła. Możemy jest stosować w szerokim przedziale temperatur, przez co doskonale sprawdzają się podczas pakowania przeróżnych paczek, bez względu na ich wielkość oraz wagę.

Taśma klejąca papierowa, może pochwalić się naprawdę ciekawymi właściwościami, a przez to jest wręcz nieoceniona podczas procesu zamykania, etykietowania, a także pieczętowania opakowań. Tak naprawdę, nie ma potrzeby przejawiania jakichkolwiek umiejętności, aby odpowiednio posługiwać się taśmą papierową z nadrukiem. Ma ona ogromny wpływ na to, że cały proces produkcji prowadzony jest zgodnie z procedurami. Sprawdzi się w wielu branżach, a to np. przy pracach nad łączeniami technologicznymi. Co więcej taśma klejąca papierowa, nadaje się do recyklingu, a także nie zawiera żadnych szkodliwych rozpuszczalników. Jest to zatem rozwiązanie innowacyjne, estetyczne, a także proekologiczne.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na naszą taśmę papierową z nadrukiem wysokiej jakości. Zapewniamy dobór dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, a także różne rozmiary taśmy.

© 2023 Protape