3 produktów

Kategoria wyrobów pakowych takich, jak taśmy solvent KRAFT to wybór produktów wyjątkowo cenionych przez Klientów poszukujących niezawodnych i wytrzymałych rozwiązań do pakowania oraz zabezpieczania przesyłek. Oferujemy dużą gamę taśm pakowych KRAFT, które wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Nasze taśmy solvent KRAFT to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie produkty ekologiczne, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wysokiej jakości. Taśmy pakowe KRAFT są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak papier KRAFT, który jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Zachwycać może także jego estetyka – już na pierwszy rzut oka taśmy z papieru KRAFT kojarzą się z oryginalnością i gustownym wykończeniem.

Zalety pakowych taśm solvent KRAFT

Gwarantując doskonałe właściwości, taśmy solvent KRAFT zapewniają:

  • mocne klejenie: taśmy KRAFT są wykonane na warstwie kleju solvent, który zapewnia znakomite właściwości klejenia nawet na trudnych powierzchniach,
  • wysoką wytrzymałość: samoprzylepna taśma pakowa KRAFT wykazuje wysoką wytrzymałość na rozciąganie, nie ulega powierzchownym uszkodzeniom mechanicznym; dzięki temu Twoje przesyłki będą bezpieczne w transporcie,
  • odporność na warunki atmosferyczne: taśmy na kleju solvent są odporne na wilgoć oraz wahania temperatur, co oznacza, że Twoja paczka będzie odpowiednio zabezpieczona zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz magazynu czy samochodu dostawczego, także w niższych temperaturach,
  • łatwe użycie: taśmy solvent KRAFT są kompatybilne z większością dostępnych na rynku dyspenserów, dzięki czemu ich użycie jest proste i szybkie, niezależnie od tego, czy pakujesz jeden karton, czy całą serię przesyłek.

Zastosowanie taśmy pakowej KRAFT na kleju solvent

Samoprzylepne taśmy pakowe KRAFT na kleju solvent są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i dla firm. Chętnie wykorzystuje się je, między innymi, w:

  • sklepach,
  • magazynach,
  • hurtowniach,
  • zakładach produkcyjnych,
  • warsztatach prywatnych.

Można je doskonale wykorzystać przy pakowaniu kartonów, mebli, sprzętu o różnym kształcie i rozmiarze oraz wielu innych przedmiotów. Taśma pakowa KRAFT typu solvent świetnie sprawdzi się także jako wsparcie przy remontach, podklejając na przykład folie zabezpieczające parkiet czy meble przed kurzem lub uderzeniami.

W ofercie znajdują się różne rozmiary oraz kolory taśm solvent KRAFT. Oferujemy także możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku na powierzchni taśmy.