3 produktów

Serdecznie witamy na stronie poświęconej jednej z kategorii naszych wyrobów pakowych, jakimi są taśmy solvent PCV. Dostępne w naszym asortymencie profesjonalne taśmy pakowe na kleju solvent są idealne dla wszystkich Klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość, trwałość i niezawodność. Tylko tutaj znajdziesz najlepszej klasy taśmy solvent PCV, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w codziennych zastosowaniach, jak i w tych bardziej wymagających pracach magazynowych i procesach pakowania oraz wysyłki.

Dlaczego warto sięgnąć po taśmy solvent PCV? To pytanie z pewnością nurtuje wiele osób, które chciałyby wiedzieć czym różni się taśma pakowa na kleju solvent od zwykłych taśm pakowych dostępnych w marketach. Oto kilka głównych atutów, które z pewnością przekonają każdego do wysokiej jakości taśm PCV marki Protape.

 

  1. Wyjątkowa przyczepność na różnych powierzchniach

Nasze taśmy pakowe PCV na kleju solvent sprawdzą się zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych czy o nieregularnej strukturze. Dzięki wyjątkowej formule kleju solvent taśma pakowa przylega doskonale do podłoża, zapewniając tym samym trwałe łączenie.

  1. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne

Znaczne wahania temperatur czy działanie wilgoci mogą negatywnie wpłynąć na trwałość tradycyjnych taśm pakowych. W przypadku taśm solvent PCV marki Protape nie musisz się tym już przejmować. Wysokiej jakości klej solvent sprawia, że taśmy te są odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych.

  1. Trwałość i elastyczność

Wysoka jakość surowców użytych do produkcji naszych taśm solvent PCV sprawia, że są one nie tylko niezwykle trwałe, ale również elastyczne. Świetnie sprawdzą się więc przy pakowaniu przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach, a także przy zabezpieczaniu ładunków na palecie.

 

  1. Łatwa aplikacja

Niezależnie od tego, czy pracujesz z taśmą solvent PCV ręcznie czy za pomocą specjalistycznych dyspenserów, możesz być pewny, że aplikacja przebiegnie gładko i sprawnie. Nie ma lepszego rozwiązania dla osób ceniących sobie komfort pracy.

 

Duży wybór z możliwością personalizacji – taśmy solvent PCV z nadrukiem

W naszej ofercie dostępne są taśmy solvent PCV w różnych wariantach szerokości czy w dowolnych kolorach nadruku. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego dostarczamy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty do pakowania. Wszystko po to, aby każdy znalazł tutaj idealną taśmę pakową na kleju solvent, spełniającą wszystkie indywidualne potrzeby.