Taśmy pakowe – gdzie kupić?

Taśmy Pakowe: Niezbędny Element w E-commerce i Reklamie

Jeśli prowadzisz działalność handlową, na przykład sklep on-line, przygotowujesz z pewnością codziennie mnóstwo paczek do wysyłki. Pakując je, wiesz jak istotnym elementem prawidłowo zapakowanej przesyłki są taśmy pakowe. To dzięki nim przesyłka będzie skutecznie zabezpieczona.

Jednak, aby taśmy pakowe spełniły swoje zadanie, muszą być bardzo dobrej jakości. Zwykła taśma biurowa nie zda egzaminu. Taśmy pakowe, których używasz, powinny być szerokie i posiadać mocny klej, najlepiej kauczukowy lub dobrej jakości akrylowy. W zależności od wagi przesyłki i rodzaju opakowania (karton, foliopak) musisz dobrać odpowiedni klej. To zapewni doskonałe zabezpieczenie przesyłki, ponieważ taśma będzie doskonale przylegała do podłoża, nie będzie się odklejała, tym samym mamy gwarancję, że nasza przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Nadruk na Taśmach Pakowych

Decydując się już na doskonałej jakości taśmy pakowe, musisz pamiętać, że równocześnie możesz wykorzystać je jako rewelacyjne narzędzie marketingowe. Sposób na takie wykorzystanie taśm pakowych jest bardzo prosty: należy umieścić na nich nadruk. Nadruk na taśmie może być dowolny, może być to Twój logotyp, dane teleadresowe lub slogan reklamowy. Wszystko to przyciąga uwagę klienta i utrwala w jego pamięci Twoją markę. Klient, otrzymując paczkę zabezpieczoną taśmą z Twoim indywidualnym nadrukiem, postrzega Twoją firmę jako bardzo profesjonalną, dbającą o detale. Twoja firma staje się dzięki temu bardziej rozpoznawalna, a szanse, że klient do Ciebie wróci znacząco rosną. Dodatkowo, jeśli wysyłasz towar delikatny, łatwo ulegający uszkodzeniom, na taśmie możesz umieścić napisy ostrzegawcze typu “uwaga szkło” lub “nie rzucać”. To dodatkowo zabezpieczy Twoją przesyłkę.

Gdzie Szukać Taśm Pakowych?

Decydując się na zakup taśm pakowych warto zwrócić się z tym do sprawdzonego producenta, co zagwarantuje nam nie tylko doskonałą jakość samej taśmy, ale również kompleksową obsługę w trakcie realizacji zlecenia. Renomowany producent taśm pakowych, taki jak PROTAPE zapewni Ci przede wszystkim produkt wysokiej jakości, ale również fachowe doradztwo. Przede wszystkim pomoże dobrać odpowiednią taśmę do Twoich potrzeb, w zależności od tego jak ciężkie są Twoje paczki i do jakiego podłoża będzie przyklejana taśma zaproponuje odpowiednią taśmę na kleju hotmelt (kauczuk syntetyczny) lub solvent (kauczuk naturalny), ewentualnie taśmę z klejem akrylowym, również w wariancie cichoodwijalnym, co znacznie poprawi komfort pracy przy pakowaniu. Renomowany producent ma również w swojej ofercie produkty ekologiczne, takie jak taśmy papierowe. Zamawiając taśmy w firmie PROTAPE możesz liczyć również na profesjonalny projekt taśmy wykonany przez najlepszych grafików zupełnie gratis. Wystarczy, że prześlesz swoje logo, ewentualnie tekst jaki chciałbyś umieścić na taśmie, a otrzymasz atrakcyjny projekt, który z pewnością przykuje uwagę klienta, zrobi korzystne pierwsze wrażenie i utrwali wizerunek Twojej marki w pamięci klienta.

Wybierając taśmy pakowe od renomowanego producenta, takiego jak PROTAPE zyskujesz doskonałej jakości produkt, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, pełną obsługę graficzną oraz gwarancję szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia. Twoja przesyłka jest świetnie zabezpieczona, a jednocześnie zyskujesz rewelacyjne narzędzie reklamowe.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *