eko reklamówki biodegradowalne

Eko reklamówki biodegradowalne – na pomoc planecie

Eko reklamówki biodegradowalne to produkt naturalny i w pełni kompostowalny. Wytwarzane są ze skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej. Nie zawierają metali ciężkich ani szkodliwych dla ziemi substancji. Taka torba wyglądem i wytrzymałością nie różni się od klasycznej foliowej, ale dzięki naturalnym surowcom, z jakich została wykonana szybko ulega naturalnemu i całkowitemu rozkładowi a także nie zanieczyszcza naszej planety tak jak torba foliowa.

Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, eko reklamówki biodegradowalne ulegają rozkładowi dość szybko, przekształcając się w resztki organiczne oraz wodę i dwutlenek węgla. Ogromną zaletą takich eko reklamówek jest również to, że są bezpieczne dla produktów spożywczych, do żywności w tym przypadku nie dostaną się żadne niepożądane cząsteczki, jak to często ma miejsce w przypadku toreb wykonanych z klasycznej folii. Eko reklamówki biodegradowalne wykonane z naturalnych surowców są niezastąpione, jeśli działasz w branży spożywczej. Jeśli stosujesz takie opakowania, Twój klient otrzymuje jasny przekaz, że dbasz o nie tylko o środowisko, ale również o jego zdrowie.

Reklamówka formą reklamy

Warto zauważyć, że na eko reklamówce biodegradowalnej możemy umieścić nadruk firmowy, który doskonale wypromuje Twoją markę. Twoje logo wraz z informacją o tym, że torba jest biodegradowalna i nie zanieczyści środowiska zawsze wzbudzi w kliencie pozytywne skojarzenia. Twoja marka utrwali się w pamięci klienta, uzna on Twoją firmę za profesjonalną, z pewnością będzie identyfikował się z Twoją misją, jaką w tym wypadku jest ochrona planety.

Sprzyja to zdecydowanie kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, oferując bowiem produkt wysokiej jakości, równocześnie wysyłasz klientowi sygnał, że dbasz o środowisko naturalne, Twoja marka budzi wówczas w kliencie bardzo pozytywne skojarzenia. Klienci mają świadomość, że dzięki korzystaniu z opakowań biodegradowalnych przyczyniają się do dbania o naszą planetę.

Jeśli planujesz zakup eko reklamówek biodegradowalnych, wybierz sprawdzonego producenta, takiego jak firma emGRAF, która ma w swojej ofercie szeroki asortyment takich toreb, funkcjonalnych a jednocześnie nie wpływających szkodliwie na środowisko. W takim wypadku masz również pewność, że kupujesz produkt wysokiej jakości o faktycznych właściwościach ekologicznych. Renomowany producent eko reklamówek biodegradowalnych gwarantuje również kompleksową obsługę, od doradztwa przy doborze najodpowiedniejszego produktu dla Ciebie, przez wykonanie unikalnego i ciekawego projektu torby do szybkiego i sprawnego zrealizowania zamówienia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *