Kartony fasonowe z nadrukiem

karony fasonowe firmy protape

Pudełka (kartony) fasonowe możemy wykonać z tektury jednostronnie bielonej 3 warstwowej lub tektury szarej (najbardziej ekologicznej), w ofercie posiadamy dużo rozmiarów kartoników dzięki czemu łatwo będzie wybrać najwłaściwsze opakowanie do wysyłanych produktów.

Pudełka fasonowe z nadrukiem to bardzo dobre opakowania dla firm lub osób prowadzących sklepy internetowe i sprzedaż wysyłkową. Pudełka fasonowe z własnym nadrukiem zwiększą sprzedaż internetową Twojej firmy a także zadbają o jej pozytywny i ekologiczny wizerunek. Kartony te idealnie sprawdzą się do wysyłek realizowanych za pośrednictwem firm kurierskich, Poczty Polskiej oraz InPost-u. Pudełka fasonowe z nadrukiem możemy z powodzeniem wykorzystać do do wysyłki: kosmetyków, odzieży, części motoryzacyjnych, akcesoriów komputerowy, telefonów i wielu innych.

Dzięki możliwości przechowywania w postaci rozłożonej pudełka fasonowe zajmują bardzo mała powierzchnię magazynową. Złożenie pudełka / kartonu jest proste i szybkie. Nasze pudełka to idealne rozwiązanie dla coraz bardziej rozwijającej się branży e-commerce.

kartony fasonowe - zastosowanie

Nadruk na kartonach i pudełkach fasonowych stosuje się najczęściej wtedy, gdy oprócz swoich podstawowych funkcji, karton ma także pełnić rolę informacyjną lub reklamową. Powiedzenie – „Nie oceniaj zawartości po opakowaniu!” nie do końca znajduje tutaj znaczenie, ponieważ jednak, jakość i walory wizualno-estetyczne kartonów fasonowych z nadrukiem mają bardzo duże znaczenie i mogą w sposób znaczący wpływać na ilość sprzedaży danego produktu poprzez popularyzację naszej marki.

Produkcja kartonów fasonowych - nadruk sitodrukiem

Oferujemy usługi wykonywania nadruku na kartonach fasonowych, jest on wykonany wysokiej jakości nadrukiem w formie sitodruku w postaci dowolnej grafiki, logo Waszej firmy lub dowolnych treści jakie chcecie zamieścić na kartonie. Przyjmujemy zlecenia na projekty i wykonujemy je całkowicie gratis a także korzystamy już z gotowych wzorów otrzymanych od klienta i umieszamy je na naszych kartonach fasonowych.

Pamiętajcie! Reklama, ja powszechnie wiadomo jest dźwignią handlu! Złóż zamówienie na nasze kartony fasonowe z nadrukowanym logo Twojej firmy lub z przyciągającym wzrok hasłem reklamowym. Promuj swoją firmę oraz markę!

W firmie Protape nieustannie staramy się poszerzać nasz asortyment, tak aby każdy klient znalazł dla siebie najbardziej odpowiedni produkt. Dlatego:

  • gwaratnujemy wysoką jakość wykonania
  • projekt i dostawę oferujemy gratis!
  • oferujemy korzystne warunki cenowe

Najwyższej jakości kartony z nadrukiem tylko w firmie Protape!

wysokiej jakości kartony fasonowe

wysokiej jakości
wyrób

profesjonalny
nadruk na kartonie

zawsze
przyjazna cena

Top