Kartony do paczkomatów

Kartony do paczkomatów z nadrukiem

Prowadzisz firmę zajmującą się handlem lub działasz w branży e-commerce i prowadzisz swój sklep internetowy? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o możliwość odbioru wysylanych przez Ciebie przesyłek za pośrednictwem paczkomatów InPost, Poczty Polskiej lub innych operatorów? Nic prostszego!

Firma protape przygotowała dla Ciebie opakowania, które bez trudu pozwolą Ci realizować tego typu przesyłki. Oferujemy najwyższej możliwej jakości kartony do paczkomatów, których wymiary są idealnie dopasowane do standardów InPost czy Poczty Polskiej. Nasze kartony do paczkomatów są nadzwyczaj wytrzymałe i estetyczne. Dzięki nim możesz bezpiecznie wysyłać zarówno mniejsze, jak i większe produkty, a Twoi klienci czy kontrahenci mogą naddzywczaj wygodnie odebrać przesyłkę z najbliżego miejsca o dowolnej porze dnia.

Standardowo kartony do paczkomatów wykonujemy z tektury szarej lub szaro-białej 3 warstwowej o gramaturze 370g/m2 ( na życzenie możemy wykonać także z grubszej tektury także 5 warstwowej )

Poprzez oznakowanie kartonówz nadrukiem firmowym wzrasta rozpoznawalność Twojej firmy, podnosi wizerunek firmy dzięki temu klienci częściej wracają z nowymi zamówieniami.

Nasze kartony do paczkomatów także świetnie nadają się do pakowania standardowych paczek nadawanych tradycyjnie firmami kurierskimi takimi jak DHL, GLS, UPS, FEDEX, DPD itp. oraz Pocztą Polską.

Najwyżej jakości kartony do paczkomatów tylko w firmie Protape!

Kartony do paczkomatów Inpost

Nadawanie i odbieranie paczek poprzez automatyczne skrytki pocztowe, oferowane przez firmę InPost jest bardzo nowatorskim rozwiązaniem. Staje się coraz bardziej popularne popularne i wygodne dla klientów, w związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na kartony do wysyłek realizowanych przez Paczkomaty.

Produkowane przez nas kartony dostosowane są do wielkości skrytek, określone są w następujący sposób (długość x szerokość x wysokość):

  • Rozmiar A - 64 x 38 x 8 cm
  • Rozmiar B - 64 x 38 x 19 cm
  • Rozmiar C - 64 x 38 x 41 cm

Kartony do paczkomatów Poczta Polska

W naszej ofercie posiadamy również kartony przeznaczone specjalnie swoim rozmiarem i gabarytami tak aby pasowały one do paczkomatów Poczty Polskiej.

Chcemy dzięki temu dotrzeć do potencjalnych klientów i firm lub sklepów interentowych korzystających z tego typu przesyłek. Oferujemy idealne rozmiary i wysokiej jakości kartoy do paczkomatów przygotowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w paczkomatach Poczty Polskiej.

Skorzystaj z bogatej oferty kartonów naszej firmy!

najlepsze kartony do paczkomatów z nadrukiem

wysoka jakość
kartonu

profesjonalny
nadruk na kartonie

zawsze
najlepsza cena

Top